امروزه به دليل مجهز بودن كارخانجات توليدی به ليفتراک و بسته بندی كالا ها و جهت حمل و نقل آسان بار در انبار ها وجود پالت چوبی ضرورت پيدا كرده است. پالت چوبی برحسب نياز و كارايی به دو دسته ی: يكبار مصرف و چند بار مصرف تقسيم بندی مي شود. علت اين تقسيم بندی در قيمت و تحمل بار آن ها می باشد.

پالت چوبی كه در انبار ها به صورت دائم جهت جابجايی استفاده مي شود، بايد از ضخامت و مقاومت بالايی برخوردار باشد و طول عمر بالای آن درانبار باعث مقرون به صرفه بودن آن می گردد. ولي پالت های چوبی يكبار مصرف قاعدتا براي يک بار جابجايی استفاده مي شوند و بايد قيمت پايين تری نسبت به مدل چند بار مصرف داشته باشند.

پالت چوبی به صورت وارداتی همراه با كالاهای لوكس با عنوان بسته بندی پالت چوبی وارد كشور می شود. این واحد، ارائه کننده ی انواع پالت چوبی نو و دسته دوم می‌باشد. همچنین توجه کنید که پالت های دست دوم تعمیر شده و در حد نو می‌باشند. به طور کلی قیمت پالت چوبی به ابعاد پالت و کیفیت آن بستگی دارد. قیمت های ما با توجه به تنوع محصولات مناسب می‌باشند.

ما آمادگی همکاری با تمامی کارخانه های تولید دارو و پتروشیمی و … به منظور خرید یا فروش پالت را دارا می‌باشیم.

سایزهای موجود پالت چوبی

پالت های ایرانی:

۱۰۰*۱۰۰ ، ۱۰۵*۱۰۵ ، ۱۱۰*۱۱۰ ، ۱۱۵*۱۱۵ ، ۱۰۰*۱۲۰ ، ۸۰*۱۲۰

پالت های روسی:

۱۱۰*۱۱۰ ، ۱۱۵*۱۱۵ ، ۱۰۰*۱۲۰ ، ۸۰*۱۲۰ ، ۱۱۰*۱۳۰

خرید و فروش این پالت ها به صورت دائم در تمام طول سال انجام می‌شود.

خرید پالت چوبی

قیمت پالت چوبی

قبل از بررسی قیمت پالت چوبی دست دوم باید عنوان کرد که پالت چوبی نو از دو نوع چوب ايرانی و روسی برحسب سفارش شما عزيزان از لحاظ سايز و تعداد ساخته مي شود ولي پالت چوبی دست دوم از انبارها جمع آوری و سپس سايز بندی می‌شود. لازم به ذكر است كه این پالت ها دارای ۵ سايز اصلی و استاندارد مورد تائید اروپا مي باشد كه اين سايزها عبارتند از: ٨٠*١٢٠، ١٠٠*١٢٠ ، ١١٠*١٣٠ ، ١١٠*١١٠ و ١٠٠*١٠٠، اعم از روسي و ايرانی كه در انبارهاي ما جمع آوري، بازسازي، تعمير و آماده مصرف می شوند. تفاوت قيمت پالت های نو  و دست دوم چشمگير مي باشد. به طوری كه قيمت پالت چوبی دست دوم تقریبا يک سوم  قیمت پالت نو ميباشد.

قیمت پالت چوبی دست دوم

پالت پلاستیکی یا پالت چوبی

پالت چوبی در مقايسه با پالت پلاستيكی  ميزان تحمل بار بيشتری دارد و قيمت پالت چوبی نو تقریبا نصف قیمت پالت پلاستيكى و هم چنین قیمت پالت چوبی دست دوم يک پنجم پالت پلاستيكی مي‌باشد. ولی امروزه در كارخانجات مواد غذايی به دلیل بحث رعایت موارد بهداشتی، پالت های پلاستيكی كم كم جایگزین مدل چوبی می‌شوند.

پالت پلاستیکی

از طرفی مقرون به صرفه بودن پالت‌های چوبی باعث شده كه در كورس بسته بندی در كل دنيا حرف اول را بزند. به همین دلیل ما در همین رابطه راهكار هايی داريم كه پالت پلاستيكی را به صورت دست دوم تهيه نماييد. چرا كه اين موضوع به شما كمک می‌كند كه از قدرت خريد بالايی برخوردار شويد و در كنار پالت چوبی از پالت پلاستيكی هم استفاده نماييد. ما پالت‌های پلاستيكی دسته دوم را به دو دسته قابل استفاده و آسيابی تقسيم و روانه بازار ميی‌كنيم كه پالت‌های آسيابی در واقع پالت‌های شكسته ای هستند كه قابليت مصرف را نداشته و آسياب شده و به مواد اوليه تبديل می‌شوند.

پالت جوبی و پالت پلاستیکی