ساخت پالت چوبی

امروزه ما با دسترسی به چوب های آماده از جنگل های شمال کشور و واردات خط تولید پالت چوبی از کشور آلمان، توانایی عرضه پالت چوبی با نازل ترین قیمت هارا داراییم.

پالت های چوبی نو در دو دسته ایرانی و روسی به بازار عرضه می شوند که قیمت پالت های چوبی روسی دو برابر قیمت پالت های چوبی ایرانی می باشد. علت این موضوع واردات چوب روسی از خارج کشور می باشد. لازم به ذکر است که تحمل بار پالت های چوبی ساخته شده به جنس چوب ارتباط چندانی ندارد و این ضخامت تخته می باشد که تعیین کننده است. برای نمونه ضخامت ۱۵ میلیمتری توانایی تحمل ۱٫۵ تن بار را دارا می باشد.

تولید و ساخت پالت چوبی امروزه در کشور ما از رونق بالایی برخوردار نیست. اما ما براساس توضیحات بالا توانایی ساخت و عرضه پالت نو ایرانی به نصف قیمت را داراییم و لازم به ذکر است که ما بزرگترین تامین کننده پالت های چوبی نو و دست دوم در تهران هستیم و آماده ی خدمت رسانی به کارخانجات و صادرکنندگان مطرح هستیم. پالت های ساخته شده در نوع صادراتی و داخلی عرضه می شوند که پالت های چوبی صادراتی دارای مهر گندزدایی و گواهی صادرات می باشند که صادرکنندگان عزیز مشکلی از نظر صادرات کالای موردنظر در مرز های کشور را نداشته باشند.

انواع پالت چوبی

ساخت پالت چوبی