معرفی پالت چوبی سرامیکی

پالت چوبی سرامیکی دارای طرفیت بارگیری تا ۱۸۰۰ کیلوگرم می‌باشد و از دو طرف قابلیت جابجایی توسط لیفتراک را دارد. پالت چوبی سرامیکی ارزان‌ترین قیمت را در بین پالت های چوبی ایرانی موجود در بازار دارد و از مقرون به صرفه ترین نوع پالت های چوبی به شمار می‌آید.

پالت چوبی سرامیکی

از پالت چوبی سرامیکی در زمینه های حمل و نقل کاشی و سرامیک، سنگ های تزئینی و همچنین در صنعت صادرات مواد شیمیایی و بسته بندی بشکه های شیمیایی استفاده می‌شود. لازم به ذکر است سالانه ۲۰۰۰۰۰۰ عدد از این پالت ها توسط کارخانه های کاشی و سرامیک کشور برای صادرات محصولاتشان استفاده می‌شود که بخش اعظمی از این مقدار توسط پالت های چوبی دست دوم تامین می‌گردد‌.

با توجه به قیمت مناسب، امروزه از این پالت ها در زمینه بسته بندی و حمل و نقل مواد غذایی نیز استفاده می‌شود که در همین راستا این واحد توانایی گندزدایی همراه با تاییدیه ای که از نظر صادرات مواد غذایی در مرزهای کشور های اروپایی مشکلی نداشته و مورد تایید باشد را دارا می‌باشد.

در آخر لازم به ذکر است که هدف کلی ما از ارائه پالت چوبی سرامیکی حمایت از تولید ملی و مقرون به صرفه بودن این پالت ها در برابر پالت های روسی می‌باشد.

 

برای اطلاع از قیمت انواع پالت چوبی روی لینک زیر کلیک کنید:
قیمت پالت چوبی