پالت چوبی یورو

 • ابعاد: 120*80
 • وزن: 25 کیلوگرم
 • تحمل بار ثابت: 4 تن
 • تحمل بار متحرک: 2 تن

پالت چوبی110*130 (مارون)

 • ابعاد: 130*110
 • وزن: 25 کیلوگرم
 • تحمل بار ثابت: 4 تن
 • تحمل بار متحرک: 2 تن

پالت چوبی کاشی سرامیک

 • ابعاد:120*100
 • وزن: 12 کیلوگرم
 • تحمل بار ثابت: 2.5 تن
 • تحمل بار متحرک: 1.5 تن

پالت چوبی صادراتی

 • ابعاد: 110*110
 • وزن: 20 کیلوگرم
 • تحمل بار ثابت: 2.5 تن
 • تحمل بار متحرک: 1.5 تن

پالت چوبی پتروشیمی

 • ابعاد: 110*110 و 115*115
 • وزن: 20 کیلوگرم
 • تحمل بار ثابت: 4 تن
 • تحمل بار متحرک: 2 تن

پالت چوبی شاسی دار

 • ابعاد: 110*130 و 110*110
 • وزن: 25 کیلوگرم
 • تحمل بار ثابت: 4 تن
 • تحمل بار متحرک: 2 تن

پالت چوبی کارتن

 • ابعاد: 120*80
 • وزن: 20 کیلوگرم
 • تحمل بار ثابت: 2 تن
 • تحمل بار متحرک: 1 تن

پالت‌های مختلفی در بازار وجود دارد که کار را برای خرید پالت چوبی مناسب، کمی سخت می‌کند. در این قسمت قرار است به سراغ نکاتی برویم که در هنگام خرید پالت چوبی باید در نظر بگیرید تا چالش‌های پیش رو برای شما کمتر شود؛ بنابراین از شما دعوت می‌کنیم تا انتها همراه ما باشید.

خرید پالت چوبی

شما عزیزان می‌توانید برای مشاوره رایگان و خرید پالت چوبی با ما تماس بگیرید تا پس از بررسی دقیق نیاز شما، بهترین نوع پالت چوبی را به شما پیشنهاد دهیم. هدف ما رسیدن شما به بهترین انتخاب ممکن برای خرید پالت در سریع‌ترین زمان ممکن می‌باشد.

پالت چیست؟

پالت یک سطح مسطح است که در صنعت جهت حمل‌ونقل بار از آن استفاده می‌شود. علاوه بر این، از پالت برای دکوراسیون منزل نیز کمک گرفته می‌شود. پالت‌ها اغلب از چوب، فلز و پلاستیک تولید می‌شوند. انتخاب و خرید پالت بر اساس محیط و باری که در آن استفاده می‌شود، متفاوت خواهد بود. اغلب یک نوع پالت کاربردی و عمده وجود ندارد که بتوان برای همه کارها و محیط‌های مختلف از آن استفاده کرد؛ بنابراین پیش از خرید پالت چوبی باید ابتدا نیاز خود را شناسایی کرده و سپس طبق نیازتان اقدام به خرید کنید.
به طور مثال باید ببینید مقصود شما از خرید پالت چوبی کدام یک از فاکتورهای حمل‌ونقل، تحمل وزن، مقاومت بالای پالت یا چه چیز دیگری است که می‌توانید متناسب با این عوامل مختلف نسبت به خرید پالت چوبی اقدام کنید. همچنین خوب است بدانید که این عوامل در قیمت پالت چوبی تاثیر گذار هستند؛ بنابراین، حتماً در گام اول نیازسنجی کنید و سپس اقدام به خرید نمایید!

خرید پالت چوبی به صورت عمده

مهم ترین نکات خرید پالت چوبی

در زمان خرید پالت چوبی باید به نکات مختلفی توجه کنید که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

1- جنس پالت چوبی

پالت‌های چوبی را می‌توان به دو گروه عمده پالت ساخته شده از چوب سخت و چوب نرم تقسیم بندی کرد. به طور معمول، پالت ساخته شده از چوب سخت علاوه‌بر مقاومت بالایی که دارد، گران قیمت‌تر نیز است؛ در صورتی که پالت‌های ساخته شده از چوب نرم، مثل کاج هم در بازار بیشتر پیدا می‌شوند و هم قیمت ارزان‌تری دارند. اما مقاومت این پالت‌ها همانطور که از نامشان هم مشخص است، نسبت به پالت‌هایی که از چوب سخت تهیه می‌شوند، پایین‌تر است.

2- سبک پالت

پس از اینکه چوب مورد نیاز پالت را انتخاب کردید، باید به سراغ سبک پالت بروید. در اینجا هم دو دسته کلی پالت وجود دارد که عبارت‌اند از پالت‌های استرینگر و پالت‌های بلوکی که نوع بلوکی مقاومت بیشتری نسبت به پالت‌های استرینگر دارند؛ از پالت‌های بلوکی برای بارهای بیشتر و ورود چهار طرفه استفاده می‌شود.

3- اندازه پالت

پس از این که چوب و سبک پالت را بررسی کردید و متناسب با نیاز خود یکی را انتخاب کردید. باید به سراغ گزینه‌هایی بروید که در خرید پالت چوبی تاثیر‌گذار هستند. یکی از این گزینه‌ها اندازه پالت است. پالت‌ها در سایز ها و اندازه‌های متفاوتی تولید می‌شوند که بسته به نوع کاربری متفاوت خواهند بود؛ بنابراین حتماً با تولید کننده پالت تماس برقرار کنید و سایز و اندازه پالت مورد نظر خود را با او در میان بگذارید.

خرید پالت چوبی

قیمت پالت چوبی

برای خرید پالت چوبی باید ویژگی‌های پالت را متناسب با نیازی که دارید در نظر بگیرید تا از خرید خود راضی باشید. همچنین برای اینکه بتوانید از پالت در جاهای مختلف استفاده کنید، خوب است ابتدا اطلاعاتی درباره ویژگی‌ها و کاربردهای مختلفی که می‌توانید با خرید پالت از آن برخوردار شوید، داشته باشید.
به طور مثال، قیمت پالت چوبی تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد. بسته به اینکه از پالت‌های نو یا دست دوم استفاده می‌کنید، می‌تواند در قیمت این محصولات تفاوت ایجاد کند. همچنین جنس پالت نیز در قیمت آن تاثیرگذار است؛ به طور مثال پالت‌هایی که از جنس چوب سخت تهیه می‌شوند، می‌توانند سال‌های طولانی در تجارت شما مورد استفاده قرار بگیرند؛ در حالی که پالت‌های چوب نرم چنین استقامتی را ندارند. علاوه بر این، اندازه و نوع پالتی که خریداری می‌کنید نیز می‌توانند در قیمت آن تاثیر گذار باشند.

با توجه به وضعیت بازار و همچنین تنوع پالت های موجود از نظر نوع و کیفیت، برای اطلاع از قیمت پالت چوبی با ما تماس بگیرید. مشاورین ما بعد از بررسی شرایط و نیاز شما، بهترین نوع پالت را به همراه قیمت به شما پیشنهاد خواهند کرد.

قیمت پالت چوبی

تاثیر نو یا دست دوم بودن پالت چوبی

همان طور که گفته شد، پالت چوبی با توجه به تنوع انواع آن بیشترین کاربرد را در مصارف متعدد صنعتی دارد. با توجه به جنس و نوع پالت و استفاده شده یا نشده بودن آن می‌توانید نسبت به خرید پالت چوبی اقدام کنید. طبیعتا پالت نو نسبت به پالت چوبی دست دوم به دلیل اینکه تاکنون استفاده نشده استحکام بیشتری خواهد داشت.
چه قرار باشد برای صنعت حمل‌ونقل از پالت‌ها استفاده بکنید و چه برای استفاده در نگهداری تجهیزات و ذخیره مواد در انبار از پالت‌ها کمک بگیرید، نو بودن و دست دوم بودن پالت اهمیت بسیار زیادی دارد. برخی مواقع تجهیزات گران‌قیمتی را در انبار خود نگهداری می‌کنید که باید حتماً از پالت نو برای آن تجهیزات استفاده کنید. گاهی ممکن است این تجهیزات وزن اندکی داشته باشند که در چنین شرایطی نیاز به حالت نو دارید اما اگر مواد و تجهیزاتی که در انبار نگه می‌دارید علاوه‌بر گران‌قیمت بودن، سنگین هم هستند و قرار است برای مدت طولانی در انبار یا شرکت خود نگهداریشان کنید، بهتر است به سراغ پالت نو بروید. استفاده از پالت‌های چوبی در انبارداری باعث نظم بیشتر انبار شده و در نتیجه روند انبارداری را برای کارخانجات و شرکت‌های مختلف تسهیل خواهد کرد.
پالت چوبی دارای ساختاری ساده است که در صورت هرگونه شکستگی یا مشکل می‌توانید به راحتی آن را تعمیر کنید و مجددا مورد استفاده قرار دهید. از این‌ رو خرید پالت چوبی دست دوم می‌تواند در عین اقتصادی و به‌صرفه بودن، کاربردهای بسیار زیادی نیز داشته باشد؛ چرا که پالت چوبی پیچیدگی ساختاری زیادی ندارد و به همین خاطر دچار صدمات و خرابی جبران ناپذیری نمی‌شود که هیچ گونه نتوان آن را تعمیر کرد و دوباره مورد استفاده قرار داد!

5 نکته تکمیلی برای خرید پالت چوبی

با توجه به فرآیند حمل‌ونقل و انبارداری خود، پیش از خرید پالت چوبی بهتر است حتماً این چند مورد جزئی را مد نظر قرار دهید تا از خرید خود پشیمان نشوید! مهم‌ترین نکات در زمان خرید پالت چوبی عبارت‌اند از:

 1. توجه به اندازه پالت چوبی
 2. توجه به میزان بار قابل حمل پالت
 3. ارتفاع انبار و متراژ آن
 4. نوع پالت چوبی
 5. نوع کاربری

بنابراین با در نظر گرفتن این پنج فاکتور اساسی، می‌توانید خریدی متناسب با نیاز خود داشته باشید. همچنین هر یک از این موارد می تواند در قیمت پالت چوبی تاثیرگذار باشد؛ بنابراین ابتدا اطلاعات خود را نسبت به پالت مورد نظر تکمیل کرده و سپس اقدام به خرید کنید.

پالت چوبی (خرید پالت چوبی)

جمع‌بندی

همان طور که توضیح داده شد، پالت چوبی دارای سبک های متنوعی است، مثل پالت چوبی دو طرفه، چهار طرفه، دورو و یک رو؛ بسته به هدف مورد نظرتان می‌توانید با خرید پالت چوبی متناسب با کاربری خود اقدام کنید. از اینکه تا انتهای این مقاله همراه ما بودید از شما صمیمانه قدردانی می‌کنیم. امیدواریم نکاتی که در این مقاله گفته شد برای شما مفید بوده باشد. همچنین می‌توانید نظرات خود را در ارتباط با انواع پالت چوبی که تجربه استفاده از آن‌ها را داشتید با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

سوال: کدام نوع پالت چوبی برای خرید برای من مناسب‌تر می‌باشد؟

پاسخ: پاسخ به این سوال به نیاز شما و مورد استفاده شما از پالت چوبی باز می‌گردد. کارشناسان ما هنگام مشاوره تلفنی و صحبت با شما، بهترین نوع پالت چوبی مناسب را برای خرید به شما پیشنهاد خواهند کرد!

 

سوال: پالت چوبی در چه ابعادهابی موجود می باشد؟

پاسخ: پالت های چوبی معمولا در ابعاد های 120*80 – 105*105 – 110*110 – 115*115 – 130*110 موجود می باشد که هنگام مشاوره با ما با توجه به نوع نیاز شما، بهترین ابعاد مورد استفاده به شما پیشنهاد داده می شود.

 

76 دیدگاه در “خرید پالت چوبی با کیفیت، بهترین قیمت‌ها + ارسال فوری!

 1. Mehdi گفت:

  سلام برای خرید پالت چوبی میشه حضوری مراجعه کرد؟
  آدرس انبارتون کجاست؟؟

  1. Admin گفت:

   با سلام، بله

   آدرس انبار:
   تهران – جاده قدیم قم – شورآباد – خیابان شصت متری امام حسین(ع)

   انبار علیپور

 2. حامد گفت:

  شماره تماس میخواستم برای خرید پالت چوبی

  1. Admin گفت:

   با سلام، خدمت شما
   09122610604 – 09191238813 – 09196120755

 3. emami گفت:

  سلام وقت بخیر
  50000 عدد پالت چوبی برای فروش دارم
  شما خردیدار هستید؟؟

  1. Admin گفت:

   با سلام، بله

   جهت همکاری با شماره های 09122610604 – 09191238813 – 09196120755 تماس حاصل فرمایید.

   1. Alizade گفت:

    سلام وقت شما بخیر
    پالت چوبی دست دوم دارم برای فروش
    شما خریدار هستید؟؟

    1. PALLETCHOOBI.COM گفت:

     با سلام بله

     جهت همکاری با شماره های 09122610604 – 09191238813 – 09196120755 تماس حاصل فرمایید.

 4. بهزاد گفت:

  كامل بود فقط قيمتم بزنيد خيلى خوب ميشه ممنون

  1. PALLETCHOOBI.COM گفت:

   با سلام
   به دلیل نواسانات بازار جهت دریافت قیمت و خرید پالت چوبی با شماره های 09122610604 – 09191238813 – 09196120755 تماس حاصل فرمایید.

  1. behzad گفت:

   سلام در خدمتيم

 5. احمد سعیدی گفت:

  سلام. برای مشاهده پالت ها و خرید پالت میتونیم حضوری مراجعه کنیم؟

 6. محمدحسین نورایی گفت:

  قیمت پالت هارو نزدید یا شاید هم من پیدا نکردم. از کدوم قسمت سایت باید قیمت هارو چک کنم؟؟؟

 7. محمد سعیدی نیا گفت:

  برای خرید پالت بین پالت یورو و صادراتی کدوم رو پیشنهاد میکنید؟ جنس چوب این پالت ها چه تفاوتی با هم داره و کدوم استحکام بیشتری داره؟

  1. PALLETCHOOBI.COM گفت:

   با سلام
   به نوع نیاز شما و نوع بار شما بستگی داره
   پالت های یورو استحکام بیشتری نسبت به پالت های چوبی دیگر دارد.
   اما هر دو پالت صادراتی و پالت یورو دارای مهر گند زدایی می باشند و مناسب برای صادرات می باشند.
   جهت دریافت مشاوره کامل و خرید با شماره های 09122610604 – 09191238813 – 09196120755 تماس حاصل فرمایید.

   1. ستا گفت:

    سلام وقتتون بخیر. فروش تکی هم دارید؟
    برای تخت و یه صندلی میخوام🫠

    1. behzad گفت:

     سلام خير عمده فروشيم🙏

 8. سعید موسی پور گفت:

  پالت های چوبی چه برتری نسبت به پالت های پلاستیکی دارن؟ من برای کارم قد خرید پالت رو دارم و میخوام بدونم کدوم نوع پالت برای کار من بهتره. ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.

  1. PALLETCHOOBI.COM گفت:

   با سلام
   پالت چوبی از نظر قیمت خیلی به صرفه تر از پالت های پلاستیکی هستن.
   جهت راهنمایی دقیق و دریافت مشاوره لت شماره های 09122610604 – 09191238813 – 09196120755 تماس حاصل فرمایید.

 9. اسماعیل شاه محمدی گفت:

  سلام حدود 4000 عدد پالت پتروشیمی دارم شما خرید هم دارید؟

  1. PALLETCHOOBI.COM گفت:

   با سلام بله خریدار هستیم

   جهت همکاری با شماره های 09122610604 – 09191238813 – 09196120755 تماس حاصل فرمایید.

 10. مهدی محمدی گفت:

  میتونیم برای بازدید و خرید پالت حضوری مراجعه کنیم؟
  ساعات کاری شما به چه صورت هست؟

  1. PALLETCHOOBI.COM گفت:

   سلام و عرض ادب.
   بله امکان مراجعه حضوری برای خرید پالت فراهم هست. شما میتونید از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 18 به انبار ما مراجعه کنید و خریدتون رو انجام بدید.

 11. شیما نوری زاده گفت:

  قیمت هارو در سایت اعلام نکردید! ما در یک کارخانه پتروشیمی برای حمل و نقل مواد تولیدی به تعداد زیادی پالت چوبی با کیفیت نیاز داریم.
  لطفا کاتالوگ محصولات را به همراه قیمت برای من بفرستید.

  1. PALLETCHOOBI.COM گفت:

   لطفا ایمیل خودتون رو اعلام کنید تا براتون ارسال بشه.

 12. محمد اکبری گفت:

  سلام. برای خرید پالت چوبی به صورت تیراژ بالا شما توانایی تامین چه تعداد پالت رو دارید؟

  1. PALLETCHOOBI.COM گفت:

   سلام. وفت بخیر
   توانایی تامین انواع پالت چوبی در تیراژ بالا رو داریم. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:
   09122610604

 13. مهندس رحیمی گفت:

  سلام. ای کاش جدولی برای مقایسه راحتتر انواع پالت چوبی قرار میدادید تا بتونیم راحت تر برای خرید تصمیم بگیریم! جدولی که شامل اطلاعات اصلی و مهم پالت ها به همراه قیمت اون ها باشه!

 14. محمد رضوانی مقدم گفت:

  پالت های مارون و پتروشیمی به جز اندازه چه تفاوت های مهمی دارند که هنگام خرید پالت باید به اون ها توجه کرد؟
  و سوال بعد اینکه پالت مارون خودش نوعی از پالت های پتروشیمی به شمار میاد؟

  1. PALLETCHOOBI.COM گفت:

   سلام. پالت مارون قويترين و بزرگترين پالت بازار هست و داراى مهر گندزدايى می‌باشد. به همین دلیل این پالت قابليت صادرات داره.
   مارون اسم یک شهر در جنوب کشور هست که دارای پتروشیمی هم هست و به همین دلیل به این پالت مارون گفته میشه!

 15. محسن آقایاری گفت:

  سبک ترین نوع پالت چوبی رو برای کار میخواستم. در ضمن نیاز و توانایی خرید پالت در تعداد بسیار بالا رو داریم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

  1. PALLETCHOOBI.COM گفت:

   سلام.
   سبک ترین، ارزان ترين و در عین حال مقاوم ترین پالت، پالت كاشى است.
   برای هماهنگی و خرید تعداد بالای انواع پالت لطفا با ما تماس بگیرید.

 16. مهسا مروتی گفت:

  من میخواستم از دیجی کالا پالت بخرم اما موجود نداشت! میتونم از شما چند عدد محدود پالت خریداری کنم؟؟
  برای دکوراسیون منزل به چند عدد پالت نیاز دارم.

  1. PALLETCHOOBI.COM گفت:

   سلام.
   بله شما میتونید پالت یورو رو به صورت غیر عمده خریداری کنید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید!

 17. مرتضی مرادی گفت:

  سایت های مختلفی رو بررسی کردم ولی در هیچکدوم قیمت پالت ها درج نشده بود! دلیل این موضوع چی هست که قیمت ها رو در داخل سایت قرار نمیدید؟!

  1. PALLETCHOOBI.COM گفت:

   سلام.
   به دلیل نوسانات نرخ ارز قیمت ها ثابت نیستند و تقریبا هر روز در حال تغییر می‌باشند. شما برای اطلاع از قیمت انواع پالت چوبی میتونید با ما تماس بگیرید.

 18. ماندانا شریفی گفت:

  سلام. برای مقایسه و تصمیم گیری در مورد خرید پالت، لطفا قیمت انواع پالت چوبی رو به صورت عمده و تکی به ایمیل بنده ارسال کنید.
  با تشکر

  1. PALLETCHOOBI.COM گفت:

   سلام و عرض ادب.
   اطلاعات مورد نیاز شما شامل جزییات و قیمت پالت های چوبی برای شما ارسال شد.

 19. مجتبی رسولی گفت:

  سلام. برای حمل کیسه های سنگین کدوم نوع پالت رو برای خرید پیشنهاد میکنید؟
  در ضمن امکان جابجایی از هر 4 طرف توسط لیفتراک برای ما خیلی اهمیت داره.

 20. جواد مقدمی گفت:

  با سلام.
  قیمت ارزانترین پالتی که دارید چقدر هست؟ تعداد زیادی پالت با قیمت مناسب نیاز داریم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

 21. محمدعلی نجف آبادی گفت:

  کیفیت پالت های شما در چه سطحی است؟ نیاز به تعداد زیادی پالت چوبی باکیفیت و سالم برای جابجایی مواد اولیه داریم.

 22. mohsenifard گفت:

  سلام توانایی تامین 2000 عدد پالت پتروشیمی رو برای خرید دارید؟ در این صورت به بنده ایمیل بزنید

 23. بابایی احدی گفت:

  من از مجموعه شما خرید داشتم میخواستم بابت قیمت مقرون به صرفه و کیفیت خوب پالت های چوبی با وجود دسته دوم بودنشون تشکر کنم.

  1. PALLETCHOOBI.COM گفت:

   رضایت شما افتخار ماست.

 24. احمد ملکی گفت:

  خیلی ممنون بابت نکات مفیدی که برای خرید پالت ارائه کردید. برای مشاوره میتونم با کارشناسان شما در تماس باشم؟

  1. PALLETCHOOBI.COM گفت:

   بله. شما میتونید با شماره تماس های ما تماس بگیرید.

 25. مریم موگویی گفت:

  سلام.
  قطعا ارائه اطلاعات مفید و کاربردی میتونه هنگام خرید پالت کمک کننده باشه. خیلی خوب میشه اگر بتونید جدولی برای مقایسه انواع پالت هم ارائه بدید که در زمان کوتاه تری کاربر رو راهنمایی کنه خیلی عالی میشه.
  ممنون بابت راهنمایی های شما

  1. PALLETCHOOBI.COM گفت:

   ممنون از پیشنهاد خوبتون. نظرات شما برای ما ارزشمنده

 26. مجید محمدپور گفت:

  من چندین بار قیمت پالت های مختلف رو از شما و بقیه همکارانتون پرسیدم که در بیشتر موارد به صرفه ترین قیمت هارو در کنار امادگی تامین فوری پالت ها بلافاصله بعد از خرید رو داشتید! قطعا بهترین سایت برای تهیه و خرید انواع پالت چوبی شما هستید.

  1. PALLETCHOOBI.COM گفت:

   بسیار خوشحالیم که رضایت دارید.

 27. مرتضی احمدیان گفت:

  سلام.
  به طور کلی پالت ها چقدر مقاوم اند و چند بار قابل استفاده هستند؟

  1. PALLETCHOOBI.COM گفت:

   سلام. بسته به نوع پالت مصرفی مقاومت اون ها فرق میکنه که در ابتدای صفحه مقاومت هر پالت رو ذکر کردیم.
   اگر پالت ها در اثر جابجابی و ضربه خوردن دچار شکستگی نشده باشند مجددا قابل استفاده هستند. البته در مواردی که مربوط به صنایع غذایی یا صادرات می‌شود، پالت ها برای استفاده مجدد نیاز به گندزدایی دارند!

 28. مرجان قبادی گفت:

  پالت یورو رو برای خرید و استفاده در منزل توصیه میکنید یا پالت دیگه ای؟؟

  1. PALLETCHOOBI.COM گفت:

   سلام.
   پالت یورو به دلیل مقاومت بسیار بالا و ظاهر زیبا بهترین انتخاب برای استفاده در منزل هست.

 29. مجید موسوی گفت:

  ممنون بابت مشاوره هایی که هنگام خرید پالت چوبی به من ارائه کردید. دقت به جنس و اندازه پالت خیلی فاکتور مهمیه که بعد صحبت با شما متوجه شدم.

  1. PALLETCHOOBI.COM گفت:

   سلام و درود.
   بابت تجربه خوب خرید شما بسیار خرسندیم. با توجه به مواردی که ذکر کردید همواره کارایی پالت چوبی به جنس چوب آن و نوع اتصال اجزا بستگی داره.

 30. علی منتظری گفت:

  با توجه به تجربه همکاری با شما و حمل و نقل و ارسال سریع پالت ها توسط شما قطعا در آینده نیز برای خرید پالت با شما همکاری خواهم کرد.

  1. PALLETCHOOBI.COM گفت:

   سلام و عرض ادب. از اینکه تجربه خوبی از همکاری با ما داشتید بسیار خرسندیم و امیدواریم همواره این تجربه برای شما تکرار بشه.

 31. احمد جواهری گفت:

  سلام.
  برای تصمیم گیری خرید نیازه که مقایسه کنیم. کاش حداقل میانگین قیمت انواع پالت چوبی رو داخل سایت قرار میدادید تا بهتر بتونیم تصمیم بگیریم.

 32. مجید رهنما گفت:

  سلام.
  برای نهایی کردن تصمیم خرید پالت چوبی میخواستم بدونم که آیا این پالت ها انواع دیگه ای هم دارن یا نه؟ چون در سایت های دیگه مدل های دیگه ای هم دیدم!

 33. مرتضی جلالی گفت:

  سلام. برای صادرات کالایی مثل سیمان چه پالتی از همه مناسب تر است؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

 34. احمد مرادی گفت:

  سلام. برای تحمل باری بیش از 5 تن پالتی برای خرید ندارید؟

 35. فلاحی فر گفت:

  سلام فروشنده ی 4000 پالت پتروشیمی درحد نو هستم
  در صورت خریدار بودن ایمیل بزنید

 36. فتوحی گفت:

  سلام برای خرید حضوری پالت چوبی میخوام بیام انبار و جنس رو از نزدیک ببینم
  انبار شما شهر تهرانه؟
  هماهنگی قبلی باید بشه برای خرید حضوری؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. PALLETCHOOBI.COM گفت:

   با سلام
   بله انبار واقع در تهران، شورآباد هست.
   بله با هماهنگی قبلی تشریف بیارید.

 37. Asadi گفت:

  بهترین نوع جنس چوب پالت های چوبی موجود در مجموعه شما چیه؟

  1. PALLETCHOOBI.COM گفت:

   با سلام
   چوب بلوط و صنوبر

 38. بابایی گفت:

  برای خرید پالت چوبی میتونیم حضوری بیایم که نمونه هارو از نزدیک ببینیم؟؟؟

  1. PALLETCHOOBI.COM گفت:

   با سلام
   بله برای مشاهده و خرید پالت چوبی با هماهنگی قبلی میتونید تشریف بیارید.

 39. شاهسوند گفت:

  1500 عدد پالت چوبی دست دوم پتروشیمی دارم شما خریدار هستید؟
  به من ایمیل بزنید

 40. منیره فلاح گفت:

  سلام و درود
  لطفاً کاتالوگ محصولات به همراه قیمت عمده و همکاری برام ایمیل کنید.
  با تشکر

  1. behzad گفت:

   سلام بله حتما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *